Chudnutie s Update

Ako chudnúť s metódou UPDATE?

Túto otázku mi kladie veľa ľudí, a tak vám teraz na ňu odpoviem. UPDATE strava nie je žiadnym spaľovačom tuku, pretože žiaden spaľovač tuku neexistuje. Sú to potraviny so zníženým obsahom uhľohydrátov, potraviny, ktoré šetria váš organizmus. Mnohí si myslia, že je postačujúce, ak sa začnú stravovať spôsobom UPDATE a budú pri tom jesť múku a cukor v hocijakej forme. Takto to však nefunguje, maximálne priberú menej ako pri „klasickom“ stravovaní.

Treba vedieť, ako na to.

Podľa Update sa dá stravovať veľmi jednoducho. Stačí si len osvojiť rozdelenie potravín do troch skupín. Tie určujú, kedy a čo jesť.

Ako chudnúť s metódou UPDATE?Potraviny a suroviny sú zoskupené do 3 kategórií:

  • Update 1 (konzumovateľné od 6 - 22 h.) - do tejto kategórie patria všetky Norbi Update výrobky
  • Update 2 (konzumovateľné od 6 - 15 h.)
  • Update 3 (konzumovateľné od 6 - 12 h.)

Výrobky sú do týchto skupín rozdelené na základe množstva uhľohydrátov, kalórií, ale aj obsahu bielkovín, tuku, vlákniny a výšky glykemického indexu.

Systém nášho stravovania je najúčinnejší, keď si svoj jedálny lístok zostavíš z potravín patriacich do skupiny Update kód 1. Do skorého poobedia môžeš zjesť občas aj potraviny s Update kódom 2. Počas klinických testov, ktoré sa skončili víťazstvom pre Update, zúčastnení ľudia raňajkovali Update pekárenské výrobky a kávu, obedovali Update teplý obed, večerali polievku alebo jogurt.

Počas pracovných dní, keď organizmus potrebuje viac energie, raňajkuj 1-2 ks čerstvého Update pečiva napr. s kávou alebo s nízkotučným mliekom, v doobedňajších hodinách pi nápoje Update 1 či vodu. Týmto spôsobom dosiahneš, že 4-6 hodín nebudeš hladný. Na obed si daj obedové menu, ktoré si môžeš uvariť z Update ingrediencií. Včas večeraj napr. lahodný šalát s chudým mäsom, Update sendvič alebo Update dezert. Večer sa hýb, cvič aspoň pol hodinu, aby sa dostavil ešte lepší výsledok. Tento spôsob stravovania má kalorickú hodnotu cca 1500 až 1800 kcal, ale počas celého dňa máš nízky glykemický index bez zvýšenia cukru v krvi. Navyše sa budeš počas celého dňa cítiť silný a dobre naladený. Takýmto spôsobom budeš spaľovať tuky, chudnúť a budeš sa cítiť veľmi dobre. Bonusom je, že takto môžeš schudnúť za týždeň až 4 kilá.

Niektoré potraviny dostanú červenú!

Ako chudnúť s metódou UPDATE?Je to skutočne veľmi jednoduché! Nejedz výrobky z bielej ani celozrnnej múky, cestoviny a z jedálneho lístka úplne vyraď potraviny, ktoré obsahujú pridaný cukor. Pri nákupoch v obchodných reťazcoch daj pozor najmä na dresingy, majonézu, kečup, mäsové výrobky a ovocné šťavy s dužinou. Všetky tieto výrobky totiž obsahujú pridaný cukor. Len pre zaujímavosť, v jednom obyčajnom jogurte sa môže nachádzať aj 14,7 g cukru, v tvarohovej tyčinke až 30 g. Toľko cukru obsahuje aj 1 dl sýteného nealkoholického nápoja. Čo to znamená? Jednu kocku cukru (približne 3 g) rozpustenú v jedle si ani nevšimneš. Napr. 150 ml jogurtu obsahuje až 7 kociek cukru. S týmito výrobkami sa nedá chudnúť, lebo tvoj zvýšený krvný cukor stimuluje zvýšenú hladinu inzulínu, ktorý je zodpovedný za ukladanie cukrov do tuku a zároveň spôsobuje opätovný predčasný hlad. Biela či celozrnná múka obsahujú takmer rovnaké množstvo uhľohydrátov. Aj kvôli tomu používame v našom systéme Update múku. Umelé sladidlá nie sú škodlivé. Žiadny výskum totiž nedokázal, že by boli rakovinotvorné. My však máme Update cukor, ktorý obsahuje 1 kalóriu a zároveň ide o prírodné sladidlo.

Ľahší a zdravší život sa začína na „U“.

Na svete neexistuje taká strava, ktorá by spaľovala tuky alebo alkalizovala organizmus. Avšak existuje taká strava, ktorá menej prekysľuje tvoje telo, od ktorej sa menej priberá, ktorá ťa zbaví neustáleho pocitu hladu (umelo vyvolaného pocitu hladu) a čo je hlavné aj neodolateľného pocitu po maškrtení. Toto dokážu Update potraviny so zníženým obsahom uhľohydrátov, s vyšším obsahom vlákniny a bielkovín, ako aj mliečne výrobky, zelenina, ovocie a voda!

Toto je to, čo potrebuješ!

Príjemné chudnutie, zdravie a štíhlu líniu!
Ivan Gallo


Tabuľka výživových hodnôt
29.7.2014   09:49 |
Prečítajte si viac

Prečo je lacnejšie pečivo drahšie?
Prečo je lacnejšie pečivo drahšie?
Prečítajte si viac

Čo je podstatou Update výrobkov?
Čo je podstatou Update výrobkov?
Prečítajte si viac


Klinicky testované
Klinicky testované
Prečítajte si viacNaša sila sa skrýva vo vlastnostiach našich výrobkov!© Copyright - Update Slovakia s.r.o. 2013 - All rights reserved | Partneri | Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM